معماری

نظافت منازل ویلای و آپارتمانی در تهران

نظافت منازل ویلای و آپارتمانی در تهران همه ما دوست داریم در خانه تمیز و مرتب زندگی کنیم .  نظافت منزل مراحل مختلف و متفاوتی دارد که وابسته به نوع منزل متغیر میباشد .
اگر منزل شما ویلایی باشد نظافت منزل شما به سبک متفاوتی باید انجام شود ، اگر منزل شما آپارتماتنی است نظافت آن مراحل مختلفی دارد زیرا منزل شما دارای راه پله مشترک با بقیه اهالی آپارتمان می باشد .

و ممکن است که شما شاغل باشید یا فرزند کوچک داشته باشید با سالمند باشید و توانای انجام نظافت خانه خود را نداشته باشید در این صورت بهترین راهکار تماس با یک شرکت خدماتی نظافت منزل است.

نظافت منزل ویلایی

خانه های ویلای بسیار برای زندگی عالی و رمانتیک می باشند ولی این خانه ها نیازمند نظافت و تمیزی هستند این خانه ها اکثرن بزرگ و زیبا و بعضی از مواقع یک خانه قدیمی است.
در این نوع منازل موارد بسیار زیادی وجود دارد که می بایست نظافت شود که شامل پنجره ها
، پرده ها ، آشپزخانه ها ، اتاق پذیرایی راه پله ها ، درب های وروردی ، اتاق خواب ها ، حیاط ها ، پارکینگ سایر موارد میشود .
هریک از موارد فوق روند خاص خود را در نظافت در منزل دارد .
به طور مثال پنجره ها درصورتی که آلمینیومی باشد و دوجداره ، سبک نظافت آنها می تواند متفاوت باشد ،
در منازل ویلایی نظافت منزل یک امر پیچیده و زمان بر می باشد و لی نگران نباشید گروه تخصصی ما به درستی آشنای کامل دارند که برای شستشو و تمیز کردن هر یک از موارد فوق از چه موادی چگونه استفاده کنند که شما یک خانه تمیز و مرطب داشته باشید.
به طور مثال مواد شوینده موردنیاز جهت نظافت سرویس بهداشتی با موادری که در آشپزخانه استفاده میشود متفاوت است .

نظافت منازل ویلای و آپارتمانی در تهران
امتیازات شرکت ما

شما شرکت خدماتی ما را به دیگر شرکت های خدماتی ترجیح میدهید چون امتیازات شرکت ما بی شمار است.
• اعزام کارگران نظافتچی مجرب و متخصص
• به کار گیری کارگران سالم و موجه
• بیمه حوادث برای تمامی نظافتچی های تحت پوشش
• ارسال معرفی نامه معتبر همراه نظافتچی های تحت پوشش
• ضمانت کار حتی بعداز خروج‌ نظافتچی
• ارسال ۴نوع شوینده واجب همراه نظافتچی جهت ارائه خدمات بصورت رایگان

نظافت منازل آپارتمانی

امروزه زندگی آپارتمان نشینی در شهر بزرگ تهران بسیار رونق گرفته است در این نوع منازل بدلیل اینکه معمولا متراژ پایین تری نسب به منازل ویلایی دارند نظافت منزل امری آسان تر و در زمان کمتری میگیرد .
اما در عین حال از ظرافت خاص خود برخوردار است زیرا بیشتری مواردی که قسمت منازل ویلایی گفته شد
در منازل آپارتمانی وجود دارد ، با این تفاوت که در این منازل در فاصله کمتری از هم قرار گرفته اند لذا می توانند نظافت سایر قسمتی را تحت الشعاع خود قرار دهند .
بدین ترتیب می بایست نظافت منزل آپارتمانی با دقت بیشتری انجام شود و لزوما نمی تواند یک روند ثابت
را برای تمام منازل آپارتمانی در نظر گرفت زیرا محل قرار گرفتن قسمت های مختلف متفاوت است .
ممکن است آشپزخانه اپن باشد ممکن است حمام در اتاق خواب قرار داشته باشد و یا سرویس بهداشتی و حمام مشترک باشد و … همه اینها باعث میشود که از روشهای متفاوت برای شستشو و استفاده از مواد شوینده متفاوت مورد نیاز باشد.

نظافت منازل ویلای و آپارتمانی در تهران
یک نظافت چی باهوش ابتدا چیدمان قسمت های مختلف را مورد ارزیابی قرار میدهد سپس روند نظافت منزل را تعیین میکند.
مهمترین قسمت نظافت
معمولا مهمترین قسمتی که برای نظافت منزل در نظر گرفته میشود آشپزخانه منزل است ،
در آشپزخانه ابتدا می بایست نظافت کابینت ها انجام شود زیرا هنگام نظافت کابینت ها ممکن است سایر قسمت قسمتهای کثیف دیده شوند در کابینت ها هم باید ابتدا کابینت های فوقانی نظافت شوند سپس کابینت های که روی زمین و در قسمت پایین قراردادر نظافت شوند .
این کار باید توسط پارچه نرم و مرطوب صورت گیرد زیرا امروزه اکثر کابینت ها از جنس MDF می باشد.
ولی اگر کابینت ها فلزی باشد میشود آنها را به راحتی با آب شوست.
ولی باید این را در نظر داشته باشید شستن آشپز خانه با آب باعث میشو که کار کمی پیچیده تر و دشوارتر شود زیرا باید همه کابینتها را خالی کرد و کابینت ها رو شست سپس خوشک کرد و همه ظرفها و وسایل آشپز خانه را در کابینت ها جا داد خود ایم آمر یک مساله بسیار زمان بری است.
باید این را یاد اور شویم که مواد شوینده جدید بسیار قوی بوده و همه جارا برق می اندازد وشما یک آشپزخانه تمیزو بهداشتی خواهید داشت .

نظافت منازل ویلای و آپارتمانی در تهران

نظافت منازل ویلای و آپارتمانی در تهران

نظافت منزل تضمینی نظافت منزل در تهران

نظافت منزل و آپارتمان و محل کار در تهران توسط نظافتچی حرفه ای

نظافتچی خانم یا آقا

ممکن است که شما برای نظافت خانه از نظافت چی خانم بخواهید استفاده کنید مخصوصا اگر نظافت مربوط به آشپزخانه باشد.
چون در نظافت خانه فقط شستشو مهم نیست بلکه عوامل دیگری مثل چیدن وسایل و مرتب کردن آنه هم مهم است .
و این کار را معمولا خانم ها بهتر از آقایان انجام میدهند ولی شستن دیوارها و پنجره ها راه پله ها را آقایان بهتر از خانم ها انجام می دهند.
برای نظافت سرویس بهداشتی و حمام می بایست از سفید کننده ها مخصوص استفاده شود .
نظافت اتاق پذیرایی بهتر است ابتدا توسط دستگاه بخارشو انجام شود و سپس با دستمال خشک و
نرم کف دیواره ها دستمال کشیده شود
شرکت نظافت ما در تهران با دارا بودن نیروی خانم و آقای ماهر و مجرب و با وجدان که مواد شوینده مناسب و بهداشتی استفاده می کنند و خانه شما را تمیز و مرطب به شما تحویل می دهند.
شرکت نظافت ما کار را تضمین می کند و در صورت ناراضی بودن نیرو را دوباره میفرستد که جاهای که از نظر شما تمیز نشده است را دوباره تمیز کنن.
قطعا با ورود به هر خانه ای فارغ از وجود امکانات قابل توجه و خدماتی که صاحب خانه به ما ارائه میدهد مانند غذاهای متنوع، اتاق خواب و دیگر موارد نظافت و تمیز بودن آن محل یک امر بسیار مهم و در دید چشم و دقت افراد میباشد پس با بانظافت منزل علاوه بر از بین بردن آلودگی باعث میشویم تا مهمانان ما دید بهتری از خانه ما داشته باشند با ما همراه باشید تا در این مقاله در مورد ابعاد نظافت منزل مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.
همانطور که در بالا گفتیم نظافت منزل بسیار مهم و حیاتی میباشد و لازم است تا به طور مکرر ایننظافت انجام شود البته شاید برایتان سوال باشد که چرا نظافت منزل باید به طور مکرر انجام شود در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم نظافت منزل به صورت مکرر و تعداد دفعات بالا از حجم کار کم خواهد کرد و این یعنی کثیفی ها و آلودگی ها کمتر میشوند و یک جا تلنبار نخواهند شد.

نظافت منزل را جدی بگیرید

برای بالا بردن سطح بهداشت و زیبایی منزل ، باید تمام وسایل خانه، مبلمان، فرش و ملافه ها همیشه تمیز باشند. برخی تجربه ها نشان داده است که بیدار شدن در یک اتاق کثیف بر روی افسردگی نیز تاثیر دارد. از نظر بهداشتی و برای سلامتی، تمامی محیط ها باید سطح اولیه ای از نظافت منزل را داشته باشند.
زیرا تمیز نبودن خانه و نظافت نکردن آن به طور ناخوداگاه باعث ایجاد افکار منفی و عصبانیت میشود و روی مغز نیز تاثیر میگذارد به طور خلاصه خانه ای که تمیز باشد محلی امن برای زندگی میباشد.

نظافت منازل ویلای و آپارتمانی در تهران

فایده نظافت منزل

همه شما از فواید بیشمار نظافت منزل اگاه هستید وای ما در اینجا تنها چند نمونه را برای یاد آوری بیان می کنیم
هوای مطبوع : قطعانظافت منزل و از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها باعث افزایش هوای مطبوع بهتر و سالم تر در خانه خواهد شد.
• سود بیشنر در هنگام فروش خانه: حقیقت این است خانه تمیز نه تنها سریع تر به فروش می رسد بلکه قیمت آن نیز بیشتر از خانه کثیف است.
• کاهش هزینه های خانه: با مراقبت صحیح از فرش، مبلمان، پرده و اثاثیه منزل عمر آن ها را می توان تا دوبرابر افزایش داد،
• کاهش هزینه های رفتن به رستوران: اگر آشپزخانه تمیز باشد و همه چیز آن تحت کنترل باشد، آشپزی و غذا خوردن در خانه بسیار لذت بخش خواهد بود.
•نیاز به سمپاشی به خاطر الودگی خانه به حشرات موزی را دیگر ندارید .خانه کثیف همیشه مورد توجه حشرات مثل سوسک موش موریانه ساس و… هست

افزایش اعتماد به نفس : همانطور که گفتیم تمیز بودن خانه در ذهن انسان نیز به طور ناخوداگاه تاثیر میگذارد و خانه ای که تمیز باشد قطعا باعث کاهش افسردگی و افزایش اعتماد به نفس اعضای آن خانه میشود.

 

 

چه قسمتهای از منزل نیاز مند نظافت است؟

هر خانه دارای قسمتهای بیشماری هست که نیاز به تمیز کردن دارد که نمونه ای از این قسمت ها به شرح زیر می باشد.
• تمیز کردن پنجره ها
• تی زدن سنگ و سرامیک ها
• گرد گیری وسائل منزل و دیوار ها
• تمیز کردن آشپزخانه و کابینت ها
• شستشوی لباس ها
• جارو کشیدن کف زمین
• تمیز کردن سرویس بهداشتی.
نظافت منزل توسط شرکت خدماتی نظافت
گاهی لازم است نظافت خانه را به افراد متخصص و خبره در این حوزه که با استفاده از ابزار هایی نظافت منزل شما را انجام میدهند بسپاریم این نوعشرکت های خدماتی با در دست داشتن نیروی خدماتی به تعداد بالا و همچنین تحویل کار یعنی هماننظافت منزل شما در کمترین زمان ممکن گزینه مناسبی برای سپردن خدمات نظافت منزل که در بالا به آن اشاره کردیم میباشند.
شرکت نظافت منزل ما در تهران با دارا بودن نیروی خانم و آقای مجرب و ماهر و با وجدان آشنا به استفاده از مواد شوینده قوی بهداشتی و چیدمان منزل به صورت دلخواه خانه زیبا تمیز و مرتب به شما تحویل می دهد.

برای فرستادن نظافت چی به سراسر تهران کافی است تماس حاصل فرماید و هماهنگی های لازم را  انجام دهید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی : ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

User Rating: Be the first one !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس