معماری

خدمات مبل شویی در ستارخان تهران | قیمت مبل شویی در منزل

مبل شویی در ستارخان

بهترین تکنسین های مبل شویی در ستارخان تهران آماده ارائه تمامی خدمات مبل شویی در منزل جهت شستشوی انواع مبلمان و صندلی در محل در خدمت شما عزیزان است. ما با بررسی نظریات ساکنین منطقه ستارخان، ممتازترین متخصصین شستشوی مبل در منزل را برگزیده‌ایم. تلاش ایشان حفظ قیمت مبل شویی در منزل ستارخان تهران بر طبق تعرفه های اتحادیه و ارائه خدمات با کیفیت بالا میباشد.

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد. ما در مجموعه تهران کلین با معرفی برترین تکنسین های مبل شویی سیار در ستارخان تهران، از نظر مردم در کلیه محله های : نیاوران، برق آستون، ستارخان، سعادت آباد ، احمد  و …  در خدمت شما عزیزان هستیم. مبل شویی و شستشوی انواع صندلی، مبلمان راحتی مبلمان چرمی، مخمل، پارچه ای، جیر، مبلمان استیل (سلطنتی)، مبلمان ایرانی و خارجی توسط ایشان صورت می‌پذیرد.

برخی خدمات مبل شویی در ستارخان

  • شستشوی انواع مبل راحتی و سلطنتی (استیل) و …
  • موکت شویی در منزل (شستشوی مبل در منزل)
  • شستشوی انواع صندلی تالار، رستوران، ادارات و …
  • استفاده از دستگاه مبل شویی آلمانی
  • استفاده از مواد نانو بدون آسیب به مبلمان
  • شستشوی تشک خوشخواب در محل

مبل شویی در ستارخان
مبل شستشو در ستارخان

شستشوی مبل در ستارخان به چه شکل است؟

شستشوی مبل در ستارخان یکی از کارهایی است که اگر نه هر ماه یک بار باید سالیانه در خانه تکانی های عید انجام شود. مخصوصا اگر عادت به انداختن کاور مبل نداشته باشید، مبل شویی در ستارخان می تواند در حکم یک نجات بخش بر شما ظاهر شده و مشکلات شما را به آسانی حل کند.

مبلمان یکی از پر استفاده‌ترین بخش های هر منزلی هستند و به سادگی می توانند کثیف شده و شفافیت و براقی گذشته شان را از دست بدهند. حتما لازم نیست تا لکه چای و قهوه روکش مبلمان شما را خراب کند. گرد و خاک به سادگی می‌توانند وارد بافت پارچه شده و رنگ آن را تغییر بدهند. در این زمان است که شما به یک مبل شویی خوب در ستارخان نیاز خواهید داشت. مبل شویی در منطقه ستارخان تهران می‌تواند به حرفه ای ترین شکل ممکنه تمامی آلودگی ها را از سطح مبلمان شما پاک کند. مواد شوینده مورد استفاده در یک مبل شویی خوب در ستارخان به هیچ عنوان به بافت پارچه مبلمان شما آسیب نزده و شما می توانید با خیالی آسوده مبلمان خود را به آن ها بسپارید.

مخصوصا در زمانی که قیمت خرید مبلمان نو بسیار زیاد است و شما می توانید تنها با یک قیمت شستشوی مبل در منطقه ستارخان از مبل هایی که نه خراب که صرفا غبارآلود شده اند، مبل هایی تمیز و نو تحویل بگیرید، مبل شویی در ستارخان اهمیت خود را نشان می دهد. اگر مبلمان شما دارای لکه هایی است که نگران هستید به هیچ عنوان از بین نرود می توانید این کار را به دست مبل شویی در ستارخان بسپارید.

قیمت مبل شویی ستارخان تهران

شستشوی یک دست مبل ۹ نفره استیل ۲۷۰٫۰۰۰
شستشوی یک دست مبل ۹ نفره راحتی ۲۷۰٫۰۰۰
شستشوی یک دست مبل۷ نفره استیل ۲۱۰٫۰۰۰
شستشوی یک دست مبل۷ نفره راحتی ۲۱۰٫۰۰۰
شستشوی مبل تک نفره اضافه ۳۰٫۰۰۰
شستشوی کاناپه ۲ نفره ۶۰٫۰۰۰
شستشوی کاناپه ۳ نفره ۹۰٫۰۰۰
مبل مبل تخت خواب شو یک نفره ۱۰۰٫۰۰۰
مبل مبل تخت خواب شو دو نفره ۲۰۰٫۰۰۰
شستشوی پشتی ماشینی ۲۰٫۰۰۰
شستشوی پشتی دستی ۲۵٫۰۰۰
شستشوی فرش ۱۲متری در منزل ۱۰۰٫۰۰۰
شستشوی فرش ۹ متری در منزل ۸۰۰٫۰۰۰
شستشوی فرش ۶ متری در منزل ۶۰۰٫۰۰۰
موکت شویی هر متر ۶٫۰۰۰
شستشوی خوشخواب تک نفره ۱۱۰٫۰۰۰
شستشوی خوشخواب دو نفره ۱۲۰٫۰۰۰
ایاب و ذهاب رایگان

نکته مهم: قیمت دقیق شستشوی یک دست مبل ۷ نفره با توجه به ابعاد، جنس مبل و نوع مواد شوینده تعیین میگردد. برای مثال هزینه تهیه مواد نانو مصرفی برای یک دست مبل ۷ نفره در حدود ۱۵۰ هزار تومان میباشد. از این رو استفاده از مواد نانو باکیفیت تاثیر زیادی در هزینه تمام شده دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه دقیق و نوع مواد مصرفی با تکنسین برگزیده شهر محل سکونتان تماس بگیرید.

قیمت شستشوی مبل در ستارخان چگونه تعیین می شود؟

قیمت شستشوی مبل در ستارخان به عوامل مختلفی بستگی دارد. در درجه اول تعداد مبلمان و حجم آن ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. به طور مثال قیمت شستشوی مبل در ستارخان برای یک مبلمان ۵ نفره از این قیمت برای یک مبلمان هفت نفره کمتر است. نکته مهم دیگر در این زمینه میزان آلودگی مبلمان شماست. اگر لکه هایی به شست و شوی تخصصی تری نیاز داشته باشند قیمت شستشوی مبل در ستارخان برای شما بیشتر خواهد شد. از طرفی دیگر قیمت شستشوی مبل در منزل ستارخان تهران می تواند متفاوت با قیمت شست و شو در کارگاه باشد و بهتر است تا این موضوع را نیز لحاظ کنید.

نمونه شستشوی مبل در ستارخان

مبل شویی به دو دسته تقسیم می شود، یکی از این نمونه ها همان نمونه قدیمی است. که با آب و کف تمامی زیر و بم مبل ها را شست و شو داده و تمامی سطوح آن را با کف می کشند.

 

مبل شستشو در ستارخان
نمونه مبل شستشو در ستارخان تهران

 

که این کار برای مبل بسیار هم مناسب نیست، چرا که در این شیوه شست و شو همه آب و کفی که روی مبل ها وجود دارد کلی روی مبل ها باقی می ماند، و جذب پارچه مبلمان می شود و در کل باعث پوسیدگی پارچه مبل ها می شود و مبل ها به مرور چرک مرده می شوند و عمر مفید مبلمان را نیز پایین می آورد، اما امروزه دیگر خیال مشتری ها بابت خیلی چیز ها راحت شده است با وجود پیشرفت زیاد در زمینه فناوری و هم چنین دستگاه های مدرن شست و شوی مبلمان، مبل توسط یک سرویس کار کاملا همه جای مبل را شست و شو می دهد و تمامی کف و کثیفی حاصل از شست و شو توسط دستگاه های جارو برقی صنعتی کشیده و تمیز می گردد، که این کار به نوبه خود خاصیت های زیادی را دارا است که از مهمترین آنها به این می توان اشاره کرد که مبل های مشتری دیگر چرک مرده و کثیف نمی شوند و پارچه مبلمان سالم می ماند و دور از پوسیدگی قرار می گیرد.

مبل شویی مبلمان خارجی

در صورتی که در منزل یا محل کار خود از مبلمان خارجی استفاده میکنید. به وضوح دیده اید که در بخشی از مبل حساسیت آن به آب درج شده است. پس تمیز کردن و پاک کردن آلودگی ها از روی مبلمان خارجی بایستی بدون استفاده از آب حتی در حد یک قطره انجام شود. برای شستشوی مبلمان خارجی خود که پارچه و فوم های آن حساس به آب است می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مبل شویی مبلمان استیل

در تولید مبلمان استیل بیشتر از پارچه های ترک که دارای طرح های نیمه برجسته و در بعضی موارد هستند که جنس مخملی دارند استفاده می شود. در مورد شستشوی این نوع مبلمان که بیشتر به صورت خشکشویی انجام می شود از فرچه های نرمی استفاده می کنند که به بافت پارچه مبل آسیب وارد نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس