معماری

مبل شویی در تهران | قیمت مبل شستشو در تهران

مبل شویی در تهران

خدمات مبل شویی در منزل تهران و شستشوی انواع مبلمان در تهران از جمله خدمات مهمی است که در کل سال درخواست دارد و افراد بسیار زیادی متقاضی آن هستند. البته این حجم از درخواست به طور متوسط با نزدیکی به مناسبت ها به خصوص عید نوروز بیشتر هم می ‌شود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به جای حمل مبلمان به مراکز مبل شویی در تهران از خدمات شستشوی مبل شویی در منزل تهران استفاده کنند. شستشوی مبل در خانه هم مثل بقیه خدمات نیازمند تخصص و آگاهی کافی است، برای مثال مبل شویی در منزل تهران ما نیاز داریم که جنس پارچه مبل ها را بشناسیم، با انواع مختلف مواد شوینده مبل آشنا باشیم و همچنین نوع دستگاه بخارشوی، بهترین قیمت دستگاه مبل شویی در تهران و نوع لکه های روی مبل مثل غذا و جوهر و انواع نوشیدنی ها و البته نحوه پاک شدن آن ها را بدانیم. شستشوي مبل در منزل تهران متفاوت با سایر وسایل خانه مانند قالی و فرش است و برای آن نمی ‌توان از مواد شوینده فرش استفاده کرد. بهتر است به جای اینکه برای شستن مبل به دنبال یافتن مبل شویی ارزان تهران باشید، به این فکر کنید که کیفیت کار چگونه انجام می گیرد، زیرا شستشوی نامناسب ممکن است باعث آسیب رسیدن به مبلمان شما شود، تکنسین های ما با توجه به سابقه کاری که دارند میتوانند مبل های شما را به بهترین شکل شستشو دهند.

شستشوی مبل در تهران
مبل شستشو در تهران

قیمت مبل شویی تهران در ۲۰ بهمن زمستان ۱۴۰۱

 

شستشوی یک دست مبل راحتی ۷ نفره  ۳۵۰٫۰۰۰
شستشوی یک دست مبل استیل ۷ نفره  ۳۴۰٫۰۰۰
شستشوی مبل ۱۳ نفره ۶۰۰٫۰۰۰
مبل تختخوابشو تک نفره ۱۵۰٫۰۰۰
مبل تختخوابشو دو نفره ۲۰۰٫۰۰۰
تشک خوشخواب ۱ نفره ۱۸۰٫۰۰۰
تشک خوشخواب ۲ نفره  ۲۵۰٫۰۰۰
کاناپه ۲ نفره  ۱۰۰٫۰۰۰
کاناپه ۳ نفره ۱۵۰٫۰۰۰
صندلی ناهار خوری ۲۵٫۰۰۰
مبل ۹ نفره استیل ۳۸۰٫۰۰۰
مبل ۹ نفره راحتی تمام پارچه ۴۵۰٫۰۰۰
شستشوی مبل تک نفره اضافه ۵۰٫۰۰۰

نکته مهم: قیمت دقیق شستشوی یک دست مبل ۷ نفره با توجه به انداره، جنس مبل و نوع مواد شوینده تعیین میگردد (در زمان شستشو میتوانید نوع مواد شوینده را خودتان تایین کنید). مثلا هزینه تهیه مواد نانو مصرفی برای یک دست مبل ۷ نفره در حدود ۱۶۰ هزار تومان میباشد که این قیمت برای بهترین مواد شوینده است. از این رو استفاده از مواد نانو باکیفیت تاثیر زیادی در هزینه تمام شده خواهد داشت. جهت اطلاع دقیق از هزینه دقیق و نوع مواد مصرفی با شماره ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹ تماس بگیرید.

قیمت مبل شویی در تهران چگونه تعیین می شود؟

بهترین هزینه خدمات شستشوی مبلمان در تهران به تعدادی از عوامل مختلف بستگی دارد. از جمله این موارد مانند نوع مبل و تعداد مبل ها برای انجام مبل شویی در تهران است. قیمت مبل شویی های خوب در تهران و خشکشویی آن معمولاً توسط اتحادیه مبل شویی مشخص می‌شود و یک نرخی ثابت دارد، که ممکن است فکر کنید که قیمت مبل شویی در تهران بالا است و یک هزینه بالایی دارد، اما این را هم باید در نظر بگیرید که شستشوی مبل در منزل تهران اکثرا به صورت سالیانه و در مدت زمان طولانی صورت می ‌گیرد، همچنین از آنجا که مبل شویی در منزل تهران با روش های مختلف جدید و دستگاه ‌های خوب و به ‌روز دنیا صورت می گیرد و قیمت دستگاه مبل شویی در تهران بالا است، این کار می تواند خیلی به صرفه تر باشد به نسبت اینکه شما بخواهید مبلمان تان را تعویض یا تعمیر کنید. در واقع می ‌توان گفت که قیمت مبل شویی خوب در تهران تقریباً با دستمزد روزانه یک کارگر خدماتی نظافتی یکسان است. منطقی به نظر می رسد که زمانی که ما به نظافت خانه خود اهمیت می دهید به طور سالانه مبلغی را برای شستن مبل در خانه کنار بگذاریم.

مبل شویی در تهران
بهترین مبل شویی در تهران

شستشوی مبل در منزل تهران (مبل شویی در منزل تهران)

در منزل احتمالا شما به یکی از مبلمان علاقه دارید پس مبل مورد علاقه شما که بیشتر زمانی را که در منزل هستید بر روی آنها سپری می‌کنید، می تواند به راحتی به علت واکنش های آلرژیک مانند عطسه ، آب ریزش و … آلوده شود. به غیر از آن آلودگی های ناشی از محیط های شهری و یا دوده های ناشی از سیستم های سرمایش و گرمایش نیز نقش مهمی در آلودگی لوازم منزل دارند. اطمینان از پاکیزگی و بهداشت مبل های پارچه ای یا چرمی بسیار مهم است و با دستمال کشیدن یا جاروبرقی نمی توان کاملاً مبل ها را پاکیزه و تمیز کرد. تکنسین های مبل شویی با روند مرحله به مرحله شستشوی مبل، بهترین راه حل را به شما ارائه می دهند.

بهترین مبل شویی در شمال تهران

ما با بررسی تجربیات بسیاری از ساکنین منطقه شمال تهران، بهترین مبل شویی شمال تهران را معرفی خواهیم کرد. ایشان در کلیه محله های شمال تهران از جمله: الهیه ، زعفرانیه، ونک، ولنجک ، تجریش، نیاوران، اندرزگو، سعادت‌آباد، فرمانیه، جردن، پاسداران و بسیاری دیگر از مناطق شمال جهت شستشوی مبل در منزل در خدمت شما عزیزان هستند.

بهترین مبل شویی در جنوب تهران

ما با بررسی تجربیات بسیاری از ساکنین منطقه جنوب تهران، بهترین مبل شویی جنوب تهران را معرفی خواهیم کرد. ایشان در کلیه محله های جنوب تهران از جمله: یافت آباد، نواب، جوادیه، دامپزشکی، افسریه، خانی آباد، نازی آباد، خراسان، خزانه، مولوی، چهاردانگه، شهر ری و بسیاری دیگر از مناطق جنوب جهت شستشوی مبل در منزل در خدمت شما عزیزان هستند.

بهترین مبل شویی در شرق تهران

ما با بررسی تجربیات بسیاری از ساکنین منطقه شرق تهران، بهترین مبل شویی منطقه شرق تهران را معرفی خواهیم کرد. ایشان در کلیه محله های شرق تهران از جمله: تهرانپارس، شریعتی، پاسداران، هروی،نارمک، لویزان، استخر، افسریه، هفت حوض، مجیدیه و بسیاری دیگر از مناطق شرق جهت شستشوی مبل در منزل در خدمت شما عزیزان هستند.

بهترین مبل شویی در غرب تهران

بهترین مبل شویی منطقه غرب تهران با بررسی تجربیات بسیاری از ساکنین منطقه غرب تهران، معرفی میشوند. ایشان در کلیه محله های غرب تهران از جمله: اکباتان ، آپادانا ، شهرک غرب و سعادت آباد ، ستارخان ، پونک، بلوار فردوس، جنت آباد ، شهران، چیتگر، مرزداران، مهرآباد، تهرانسر و … جهت شستشوی مبل در منزل غرب تهران با کیفیت خوب و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان هستند.

هزینه مبل شویی در تهران

اتحادیه قیمت مبنای شستشوی مبل در منزل را مشخص میکند. در هر حال موارد دیگری نیز در تعیین هزینه شستشوی مبل در تهران موثر می باشد که در ادامه به بیان برخی از آنها میپردازیم:

اندازه و ابعاد مبل: برای شستن یه مبل کوچک به مواد شوینده کمتری نیاز است. همچنین شستشوی مبلمان با ابعاد بزرگ به زمان بیشتری نیاز دارد. از این رو اندازه مبلمان در تعیین هزینه مبل شویی در منزل دخیل می باشد.

تعداد مبل: در اکثر وقت ها محاسبه هزینه بر اساس یک دست مبل هفت نفره انجام میشود. و به ازاء هر مبل اضافه قیمت هم افزایش می یابد.

جنس مبل: مبل هایی که دارای روکشی با قیمت بالا و یا چرمی می باشند نسبت به رطوبت حساس هستند. از این رو جهت عدم ایجاد هرگونه آسیب به مبلمان، به دقت و زمان زیادی نیاز دارند. از طرف دیگر میزان جذب مواد شوینده در برخی پارچه ها مانند مخمل بسیار زیاد است. و مصرف زیاد مواد شوینده در این نوع مبلمان ها در هزینه تاثیر می گذارد.

نوع مواد شوینده: نوع و کیفیت مواد شوینده مورد استفاده در هزینه ها قیمت است. البته بیان این نکته ضروری است که قیمت مواد شوینده استاندارد مشخص بوده و گرفتن هزینه های اضافی بابت مواد شوینده خاص در مبل شویی امر درستی نمیباشد.

نوع دستگاه: چندین مدل دستگاه مختلف جهت مبل شویی در تهران در بازار موجود است. برخی مدل ها ابتدا آب را به همراه مواد شوینده به مبل اسپری میشود و بعد از مدت زمان کوتاهی آن را مکش میکنند. برخی دستگاه ها یه صورت خشکشویی عمل کرده و با استفاده از بخار کار میکنند. اصولا نوع دستگاه و کیفیت مبل شویی توسط آن در هزینه های نهایی موثر است.

هزینه ایاب و ذهاب: و در آخر اینکه معمولا شرکت ها با توجه به فاصله تا محل شما، مبلغی را به عنوان هزینه ایاب و ذهاب تعریف میکنند. البته از آنجا که ما در مرکز خدمات ایران نزدیکترین شعبه به محل شما را معرفی میکنیم، هیچگونه هزینه اضافی تحت عنوان هزینه ایاب . ذهاب توسط همکاران ما دریافت نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس