معماری

بهترین نظافتچی در تهران

بهترین نظافتچی در تهران

همیشه پیداکردن نظافتچی خوب یک دغدغه بوده است . شرکت خدماتی نظافت منزل ما دارای نظافتچی خانم و آقای ماهر و با وجدان هستند که آشنای کامل به استفاده از مواد شوینده قوی بهداشتی هستند.

خدمات شرکت‌های نظافت منزل ما به شما کمک می‌کند تا به‌جای ساعت‌ها زمان گذاشتن برای کارهای تکراری نظافت منزل به کارهای باارزش‌تر و دوست‌داشتنی خودتان برسید. جدای از نظافت و گردگیری که در هفته باید چند بار انجام شود. در طول سال کلیه قسمت‌های منزل باید به‌صورت ریشه‌ی و اساسی دو بار کاملاً تمیز شود تا محیطی پاکیزه و آرامش بخشی را برای ساکنان آن فراهم کند.

همه ما این را می دانیم که زمان و انرژی که برای انجام نظافت  صرف می‌شود، افراد خانه، بخصوص خانم‌ها را از پرداختن به مسائل مهم‌تر در زندگی شخصی و یا کاری بازمی‌دارد. شاید در سال‌های کمی دورتر کمک گرفتن از نظافتچی برای انجام کارهای نظافتی منزل همه‌گیر نبود و فقط قشر خاصی از این خدمات استفاده می‌کردند؛ اما امروزه با گسترش شرکت‌های خدمات نظافتی و به‌صرفه بودن این کار برای خانواده‌ها، اکثر افراد از نیروهای نظافتچی برای نظافت منازل خود در طول سال استفاده می‌کنند.

همه ما دوست دارم  نظافت منزل و یا شرکت خود را بهبهترین شرکت خدماتی نظافت منزل در تهران  بسپارد. بهتر است ابتدا خدماتی شرکت‌های نظافتی را بشناسید تا بتوانید بر اساس آن شرکت خدمات نظافتی معتبری را انتخاب کنید.

 

خدمات اصلی شرکت

برای معرفی شرکت خدماتی نظافت منزل ما در تهران بهتر است بگویم که اول‌ازهمه خدمات شرکت‌های نظافتی را به دودسته کلی: خدمات نظافت منزل و خدمات نظافت شرکت‌ها تقسیم‌بندی می‌کنیم. فعالیت اصلی شرکت خدمات نظافتی همین دو مورد است. البته خدمات دیگری مثل آشپزی، نگهداری از کودک و سالمند را نیز می‌توانید از این شرکت‌ها درخواست کنید. شرکت‌های که نیروی دوره‌دیده و ماهر رادارند این خدمات را نیز در لیست خدمات شرکت خود قرار می‌دهند؛ اما برویم سر مسئولیت اصلی این شرکت‌ها، یعنی نظافت.

بهترین نظافتچی در تهران

نظافت منزل

شاید در نگاه اول نظافت منزل بسیار ساده باشد ولی نظافت منزل دارای ریزه کاری های است که کسی که تخصص نداشته باشد نمی تواند نظافت را اصولی انجام دهد بهتر است که بدانید برای نظافت منزل در تهران خدمات شرکت‌های نظافتی برای نظافت منازل را نیز می‌توان به دو قسمت خدمات نظافت ساختمان و خدمات نظافت داخلی منازل تقسیم کرد.

خدمات نظافت ساختمان شامل نظافت راه‌پله‌ها، شستن حیاط، نماشویی، کف‌سابی، تمیز کردن درب و پنجره‌ها. شرکت‌های خدماتی که دارای ماشین‌آلات تجاری نظافتی هستند بهترین خدمات را در این بخش می‌توانند ارائه دهند.

خدمات شرکت‌های نظافتی برای نظافت منزل شامل: جاروکشی، طی کشی، شستشوی لباس‌ها، مرتب کردن کمدها، تمیز کردن پنجره‌ها، تمیز کردن همه قسمت‌های آشپزخانه، شستشوی سرویس‌های بهداشتی. این‌ها خدماتی هستند که بیشترین تقاضا را از سمت مشتریان دارند. البته مشتری می‌تواند هر خدمتی که نیاز دارد را به شرکت اعلام کند تا بر اساس نیازشان نیروی متخصص اعزام شود. تعویض لامپ‌ها، باغبانی، جابجایی اثاثیه، شستن فرش و موکت نیز جز خدماتی است که شرکت‌های خدمات نظافتی نیروی ماهر را برای انجام آن اعزام می‌کنند. چند نکته اصلی که در زمان استفاده از خدمات شرکت‌های نظافتی باید در نظر داشته باشید را بیان می‌کنیم:

 • دستمزد نظافتچی برای نظافت منزل نیز به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. مسلم است که متراژ خانه، تعداد سرویس‌های بهداشتی، تعداد اتاق‌خواب‌ها در تعداد ساعات کاری نظافتچی تأثیرگذار است. عامل بعدی در تعیین قیمت خدمات نظافت منزل جنسیت نظافتچی است. دستمزد نظافتچی خانم از آقا بیشتر در نظر گرفته می‌شود. با توجه به مهارت و دقت خانم‌ها در تمیزکاری این موضوع کاملاً منطقی است.
 • برای کارهای نظافت منزل باید تمام نکات بهداشتی رعایت شود. استفاده نکردن از دستمال مشترک برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و قسمت‌های دیگر منزل بهترین معیار برای رعایت اصول بهداشتی از طرف نظافتچی است.
 • سلیقه داشتن و باحوصله کار کردن.
 • از همه مهم‌تر اینکه فردی که به منزل یا محل کار شما برای نظافت ورود می‌کند حتماً باید از طرف مراجع قضایی تأییدشده باشد و فردی موجه باشد.
 • داشتن بیمه درمان نظافتچی نیز از نکاتی است که حتماً باید در زمان تماس با شرکت خدمات نظافتی از آن مطمئن شوید تا در صورت بروز حادثه مسئولیتی متوجه شما نباشد.
 • شاید تعداد شرکت‌های خدمات نظافتی در شهر تهران بسیار زیاد باشد؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که خیلی از این شرکت‌ها حتی ثبت‌نشده‌اند و فقط با یک شماره تلفن اقدام به اعزام نیروی نظافتچی به منازل و شرکت‌ها می‌کنند. به‌عنوان یک شهروند آگاه هوشمندانه رفتار کنید و عواقب درخواست نیرو از شرکت‌های بی‌نام‌ونشان را در نظر بگیرید. شاید کمترین ضرری که با این کار متوجه شما شود نارضایتی از انجام کار باشد و بدترین ضرر خسارت به اموالتان و یا خدای‌نکرده سرقت باشد.

بهترین نظافتچی در تهران

نظافت شرکت

یکی دیگر از خدمات شرکت خدماتی نظافت ما  نظافت شرکت ها است .تمیزی همیشگی محیط شرکت تأثیر بسزایی در روحیه کارمندان دارد. علاوه بر این ظاهر شرکت اولین چیزی است که مشتریان را جذب می‌کند. نظافت شرکت‌ها شامل جاروکشی، طی کشی، جابجایی زباله‌ها، غبارروبی، شستشوی سرویس‌های بهداشتی است. استخدام نظافتچی هزینه‌ی زیادی برای شرکت‌ها دارد.

معمولاً شرکت‌ها برای انجام کارهای نظافتی با یک شرکت خدمات نظافتی قرارداد می‌بندند تا در فواصل زمانی مشخص نظافتچی به محل شرکت اعزام کنند. به دلیل اینکه نظافتچی از طرف شرکتی معتبر اعزام می‌شود ازلحاظ نداشتن سوءپیشینه و اعتیاد کاملاً مورد تأیید و قابل‌اطمینان است. هزینه‌ی که در صورت بستن قرارداد پرداخت می‌شود، نیز کمتر از نرخ مصوب شرکت خدمات نظافتی محاسبه می‌شود.

خدماتی که گفته شد را معمولاً تمام نظافتچی‌ها انجام می‌دهند؛ اما حتماً از نظافتچی بخواهید داخل ماکرویو، در و پنچرها و تلفن‌های روی میز را هم تمیز کند. البته در لیست خدمات شرکت‌های نظافتی برای نظافت شرکت کلیه این ریزه‌کاری‌ها ذکرشده است. نظافتچی که بدون تذکر کارفرما این کارها را انجام دهد حتماً از طرف شرکت خدماتی اعزام‌شده که آموزش‌های لازم برای نظافت شرکت را به او داده‌اند.

همچنین نظافتچی که به شرکت اعزام می‌شود باید در مورد شیوه کار در شرکت کاملاً توجیه شده باشد. تا بدون ایجاد مزاحمت برای کارکنان، نظافت شرکت را انجام دهد. همین‌طور از مواد شوینده‌ی استفاده کند که به ساختمان آسیبی وارد نکند.

بهترین نظافتچی در تهران

نظافتچی منزل در شمال تهران

نظافتچی منزل در غرب تهران

خدمات نظافتی شرکت ما

بهتر است که این را بدانید که شرکت خدماتی نظافت منزل ما علاوه بر خدمات نظافت شرکت و نظافت منزل می‌توانید برای انجام کارهای مختلف از شرکت‌های خدمات نظافتی کمک بگیرید. خدمات مهم دیگری که مشتریان برای انجام آن‌ها از شرکت‌های خدمات نظافتی کمک می‌گیرند شامل:

همان‌طور که گفتیم علاوه بر این خدمات مشتریان می‌توانند با تماس با شرکت خدمات نظافتی برای انجام هر کاری از این شرکت‌ها کمک بخواهند. مثل تعویض لامپ‌ها یا واشر شیرآلات، باغبانی و…علاوه بر این کارها نیز درصورتی‌که مهارت انجام کار شما، در تخصص نیروهای شرکت خدمات نظافتی باشد قطعاً دست‌تنها نمی‌مانید.

 

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

بهترین شرکت خدماتی نظافت منزل در تهران را زمانی می‌توانیم برای کارهای نظافت پیدا کنیم که خدمات و مسئولیت‌های اصلی آن‌ها را در قبال مشتری بشناسیم. خدمات شرکت‌های نظافتی که در طول این مقاله بیان کردیم خدمات استانداردی است که این شرکت‌ها باید ارائه دهند.

شرکت خدمات نظافتی ما در  تهران، پا را فراتر از استانداردهای اولیه گذاشته است. این شرکت توجه ویژه‌ی به رضایت مشتریانش دارد و تمامی دغدغه‌های مشتریان خود را با ارائه خدمات متفاوت پاسخ داده است. از ویژگی‌های بارز شرکت خدماتی ما می‌توان به:

 • استخدام نیروی کار بومی
 • عدم استخدام نیروهای خارجی بی‌تجربه و فاقد مدارک هویتی
 • ملزم دانستن داشتن گواهی عدم سو پیشینه و عدم اعتیاد برای استخدام نظافتچی
 • شرکت آخدماتی نظافت منزل ما در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران دفتر کار دایر کرده است. تا به‌عنوان برندی مطرح در حوزه ارائه خدمات نظافتی در تمام نقاط تهران فعالیت کند. جنبه مثبت این کار برای مشتریان این است که قیمت خدمات در تمام مناطق تهران یکسان است.
 • آ قیمت کاملاً شفاف برای دستمزد نظافتچی مشخص کرده است. این شرکت برای تعیین دستمزد پلن قیمتی ۴ ساعته،۶ ساعته و ۸ ساعته به مشتریان ارائه می‌دهد. در صورت تمام نشدن کار در زمان مشخص امکان درخواست تا دو ساعت اضافه‌کاری برای هر پلن وجود دارد.
 • شرکت خدماتی نظافت منزل در تهران  خدمات ۲۴ ساعته به مشتریان ارائه می‌دهد؛ یعنی نیازی نیست برای تمیز کردن منزل یا شرکت حتماً در ساعت کاری درخواست نظافتچی بدهید.
 • قیمت یکسان در تمام‌روزهای هفته مزیت دیگر این شرکت معتبر است.

 

 • کلیه نیروهای نظافتچی آموزش‌دیده هستند و تمام نکات بهداشتی را در حین انجام کار رعایت می‌کنند. مثل عدم استفاده از دستمال مشترک برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و سایر نقاط منزل.
 • این شرکت دارای دستگاه‌های مجهز تجاری تمیزکاری است. این دستگاه‌ها همراه با نیروی آموزش‌دیده برای تمیز کردن قسمت‌های مختلف ساختمان فرستاده می‌شود.
 • توجه به ریزه‌کاری‌ها، تمیزکاری حرفه‌ی و بسنده نکردن به کارهای پایه‌ی از مهم‌ترین دلایل رضایت مشتریان شرکت خدمات نظافت منزل در تهران  است.
 • شرکت خدماتی نظافت منزل در تهران  کیفیت خدمات خود را تضمین می‌کند. در صورت نارضایتی مشتری، کار نظافت منزل یا شرکت توسط فردی دیگر به‌رایگان انجام می‌شود.

بهترین نظافتچی در تهران

پیشنهاد می کنیم که یک نگاه کوتاه به این لیست خیال شما را از پیدا کردن شرکت خدمات نظافتی معتبر و حرفه‌ی در تهران راحت می‌کند. https://www.clean-tehran.ir/آدرس شرکت خدمات نظافت منزل در تهران را داشته باشید. در هر منطقه تهران که هستید می‌توانید با شماره‌های شرکت که در سایت موجود است تماس بگیرید. مشاوره بگیرید، بر اساس حجم و نوع کارتان هزینه‌ها را تخمین بزنید و نیروی نظافتچی را درخواست دهید. مطمئن باشید در حین انجام کارها توسط نظافتچی شرکت خدمات نظافت منزل در تهران  شما در آرامش به کارهای دلخواهتان می‌پردازید. نظافتچیان این شرکت مطمعا و با تجربه هستند که از مواد شوینده قوی بهداشتی برای نظافت منزل و شرکت شما استفاده میکند.

برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال نظافتچی خانم و آقا به شمال تهران ،غرب تهران ،شرق تهران و جنوب و انجام هماهنگی لازم با دفتر شرکت تماس حاصل فرماد.

با ما تماس بگیرید.

تلخاب فراهانی :۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس