معماری

نظافتچی در شرق تهران

 

نظافتچی در شرق تهران نظافت منزل در شرق تهران توسط  شرکت خدماتی نظافت منزل این شرکت دارای نیروی آقا و خانوم می باشد که نظافتچی های خود را به تمام نقات تهران ارسال می کند.

نظافت منزل و یا شرکت یک دغدغه روزانه و هرروزه است زندگی امروزه به گونه ای است که افراد بیشترین زمان خود را در جامعه بسر میبرند و زمان کمتری در خانه هستند و زمانی که در خانه هستند دوست دارن این زمان را در کنار خانواده خود باشند و یا به کارهای خصوصی خود برسند.

ممکن است که شما شاغل باشید و یا سالمند  و توان انجام کارهای نظافتی را نداشته باشید بهترین گذینه استفاده از نظافتچی برای نظافت منزل است.

نظافت منزل در شرق تهران قیمت نظافت منزل به صورت ساعتی و یا کلی ارائه می‌شود. البته نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم بودن نیرویی که شرکت خدماتی ارسال می‌کند، از عواملی است که هزینه نظافت منزل را تغییر می‌دهد. سرویس نظافت منزل از پر استفاده ترین خدماتی است که توسط یک شرکت نظافتی یا یک شرکت خدمات منزل ارائه می‌شود. برخی از مشتریان نظافت منزل بجای سرویس گرفتن از شرکت خدماتی و نظافتی از یک کارگر نظافت منزل که دوست و آشنا معرفی‌می‌کنند کمک می‌گیرند.

گروهی دیگر اما ترجیح می دهند از میان پیشنهادهای چند شرکت نظافت ساختمان که در سایتها  مشغول به ارائه پیشنهاد هستند دست به انتخاب بزنند. اینکه شرکت های خدماتی چقدر باسابقه هستند و به چه شیوه ای از نیروهای خود ضمانت می‌گیرند اهمیت زیادی در اعتماد سازی دارد و باید به مطمئن و امن بودن این شرکت ها واقف بود که به راحتی و از طریق صفحات حرفه ای شرکت ها در سنجاق قابل سنجش است.

معمولا مشتری ها یک شرکت خدماتی نظافتی را برای نظافت منزل را در نظر می‌گیرند که علاوه بر شرایط عادی در مواردی مثل قبل و بعد از جشن ها و مجالس و یا آماده سازی خانه های نوساز برای اسباب کشی و سکونت از نیروهای نظافتچی این شرکت‌ها کمک می‌گیرند. مشتریان ‌ می‌توانند هم بصورت یکباره و هم با قراردادهای هفتگی و ماهانه از خدمات شرکت های نظافتی استفاده کنند. مواردی مثل متراژ خانه، تعداد اتاق خواب و سرویس های بهداشتی و همچنین مواد مصرفی شوینده از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت هستند.

نظافتچی در شرق تهران

 هزینه نظافت منزل در شرق تهران

 

در واقع هزینه نظافت منزل بصورت ساعتی اعلام می گردد و لازم است بدانید که در اغلب شهرهای بزرگ کمابیش همین قیمت است. البته خانم یا آقا بودن نیروی نظافتی کاملا به سفارش مشتری برمی‌گردد وگرنه شرکت‌های خدماتی به دلیل اینکه اغلب کارهای نظافتی خانه سنگین هستند، نیروی نظافتچی آقا را در صورتی که حساسیت جدی بر روی نیروی خانم وجود نداشته‌باشد، پیشنهاد می‌کنند.

متراژ خانه

 

همانطور که گفته شد هزینه نظافت بصورت ساعتی برآورد و اعلام می شود اما طبیعتا متراژ فضا بر میزان ساعت مورد نیاز و یا تعداد نیروی خدماتی و در نهایت قیمت کلی اثرگذار است. علاوه بر آن ممکن است در خانه های بزرگتر تعداد سرویس های بهداشتی هم افزایش یابد. البته این موردی نیست که در هنگام سفارش دادن یک سرویس نظافت منزل به شرکتهای خدماتی، به عنوان یک فاکتور قیمت دهی در نظر گرفته شود. این موضوع بیشتر از این جهت اهمیت دارد که در هنگام ثبت سفارش، شاید بهتر باشد برای آگاهی دقیق‌تر از هزینه نهایی این موضوع را در ساعت انتخابی در نظر بگیرید.

تعداد اتاق ها

نظافت منزل در شرق تهران فضاهای یک پارچه زمان کمتری را برای نظافت نیاز دارند در حالیکه تعداد اتاق ها به دلیل بیشترشدن جزییات کار و صرف زمان و نیروی بیشتر هزینه را افزایش داده و قیمت کلی را بالامی برند. البته تعداد زیادی شرکت نظافت هستند که خدمات نظافت را بصورت کلی قیمت‌گذاری می‌کنند و مثلا بر مبنای تخمین های ۸ ساعته یا ۱۰ ساعته دستمزد کارگر نظافت را اعلام می‌کنند.

 

تعداد سرویس های بهداشتی

نظافت منزل در شرق تهران

نظافت منزل در شرق تهران سرویس های بهداشتی به دلیل حساسیت بالاتر مشتریان به صرف زمان و دقت بیشتری برای نظافت نیازدارند دلیل هم این است که معمولا این فضاها از جاهای دیگر خانه کثیف تر هستند. اگر از شوینده خاصی در این مواقع استفاده می‌کنید حتما قبلا از مراجعه نیروی شرکت، شوینده را خریداری کنید.

انواع نظافت در شرق تهران

 

 

نظافت منزل در شرق تهران این خدمت بطور عادی شامل مرتب کردن خانه، گردگیری وسایل خانه، نظافت آشپزخانه، جارو و تی کف، نظافت سرویس های بهداشتی و اتاق ها می شود. معمولا منظور از نظافت منزل همین نوع نظافت است. البته  بعضی از نقاط هستند که نیاز به دقت بیشتر در نظافت دارند که به خاطر افزایش دادن زمان کل کار بر هزینه نهایی هم تاثیر می‌گذارند.

 

نظافت دیوارها و پنجره ها

نظافتچی در شرق تهران

نظافتچی منزل در شرق تهران بیشترین تقاضا برای این خدمات در پایان تابستان یا پایان سال اتفاق می افتد. برای این خدمت معمولا شرکت های خدمات نظافتی نظافتچی آقا را پیشنهاد می دهند. نکته ای که در مورد نظافت و شستشوی دیوار باید در نظرداشته باشید این است که ۴ ساعت برای این کار معمولا کافی نیست. از این نظر شرکت ها در صورتی که بدانند کار مشتری شامل شستن دیوارها هم هست پیشنهاد می دهند که نیروی آقا را برای ۸ ساعت رزرو کنند.

خانه تکانی

 

نظافتچی در شرق تهران یکی از محبوب ترین و پرتعدادترین سفارش های نظافت منزل در پایان سال اتفاق می افتد. سفارش های خانه تکانی معمولا در بازه های ۸ ساعته و حتی بیشتر انجام می شوند. در برخی موارد به دلیل درخواست مشتری برای شستشوی فرش مبل و شیشه ها کار طی دو جلسه و در دو روز انجام می شود. بعضی از مشتریان بیشتر تمایل دارند که در خانه تکانی از نظافتچی آقا کمک بگیرند که شاید به دلیل سنگینی کار منطقی به نظر برسد. در این صورت این موضوع را در سفارش نظافت خود به شرکت‌های خدمات نظافتی مطرح کنید.

شستشوی مبلمان

نظافتچی منزل در شرق تهران

نظافتچی خانم در تهران

نظافتچی منزل در شمال تهران

نظافتچی منزل در شرق تهران یکی از خدماتی که در زمان نظافت منزل می‌تواند به اندازه کل کار اهمیت داشته باشد شستشوی مبلمان است. در صورتی که مبلمان نیاز به شستشوی جدی داشته باشد، معمولا شرکت های خدماتی از بخارشور برای این کار استفاده می‌کنند. هزینه شستشوی مبلمان با بخارشور یا اصطلاحا خشکشویی مبلمان، بکلی از هزینه نظافت منزل جداست و به عواملی مثل جنس مبل، چند نفره بودن آن و میزان کثیفی بستگی پیدامی‌کند. اما مواقعی که مبلمان قرار است در قالب نظافت منزل انجام شود (مواردی که نظافتچی با شامپو فرش مبلمان را می‌شوید)، هزینه کار در ادامه هزینه نظافت منزل و بصورت ساعتی محاسبه می‌گردد.

نظافت مرتب باعث میشود خانه تمیز باشد و دیگر حشرات موزی هم به خانه شما نخواهند آمد.

نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا؟

 

نظافت منزل در شرق تهران برای برخی از مشتریان آقا یا خانم بودن نیروی کار تفاوت می کند. برای نمونه زمانی که خانم خانه تنهاست معمولا ترجیح بر نیروهای خانم است و زمانی که انجام کار به نیروی فیزیکی بیشتری نیاز دارد اولویت با آقایان است. معمولا نیروی های خانم با توجه به کم تر بودنشان و درنظرگرفتن سختی کار، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات می پردازند. دستمزد کارگر نظافت منزل برای آقایان نسبت به خانم ها پایین تر است.

تعداد دفعات نظافت منزل در شرق تهران

نظافت منزل در شرق تهران مشتری هایی که برنامه ی منظمی برای نظافت منزل یا محل کار خود دارند، معمولا هزینه کمتری متقبل می شوند. برخی شرکت های خدمات نظافت منزل باندل ها یا پکیج هایی برای این گونه سفارش ها ارائه می کنند که با تخفیف هایی همراه است. البته این را هم در نظرداشته باشید که نیروهای خدماتی هم وقتی بصورت منظم محل کار، منزل یا راه پله و فضای مشاء را نظافت می کنند، انرژی کمتری را صرف کار می کنند چراکه محل به اندازه جاهایی که بطور منظم نظافت نمی شوند کثیف نمی شود. خلاصه که این گونه سفارش های مدت دار و بدست آوردن مشتری های دائمی و وفادار یک معامله دو سر برد محسوب می شود.

ارسال نظافتچی به شرق تهران

ارسال نظافت چی به تمام محله ها شرق تهران از جمله

پاسداران (متمایل به شمال شرق)

هروی

ساقدوش

رسالت

هنگام

تهرانپارس

حکیمیه

تهران نو

شمیران نو

دلاوران

سراج

استخر

امام حسین

افسریه

مسعودیه

پیروزی

دماوند

چهار راه تلفونخونه

هفت حوض

لویزان

قاسم‌آباد

پدر ثانی

تسلیحات

وحیدیه

اصفهانک

حشمتیه

نارمک

خاک سفید

سرخه‌حصار

شمس‌آباد

مجیدیه

قنات کوثر

نظام‌آباد

 

این خدمت توسط متخصصین نظافت ارائه می شود.

نظافتچی منزل در شرق تهران

شرکت خدماتی نظافت ما دارای نظافتچی آقا و خانم ماهر و آشنا به کار شستشو با قویترین مواد بهداشتی و مرتبکردم منزل و محل کار شرکت ها میباشد. نظافتچیان ماهر و آموزش دیده و گذینش شده هستن و کار نظافت تضمینی است.

برای  استفاده از خدمات نظافتچی کافی است که با شرکت خدماتی تماس حاصل فرماید و هماهنگی لازم برای ارسال نظافتچی آقا یا خانم به سراسر تهران را انجام دهید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی : ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس