معماری

نظافتچی منزل در شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران

نظافت منزل در شما تهران. اکثر کسانی که در شمال تهران ساکن هستن که دارای مشاغل و موقعیت اجتماعی می باشند که برای کارهای نظافت منزل خود از نظافتچی استفاده می کند.

ولی از هر نظافتچی را نمی توان به خانه های که پر از اسباب و وسایل گران قیمت است . باید نظافتچی که در کنار نظافت منزل قابل اعتماد هم باشد.

خانه های بزگ در شمال تهران نیاز به نظافت مرتب و مداوم دارند  نظافت و تمیز بودن خانه باعث میشود خانه پر از احساس آرامش باشد. و نظافت باعث میشود دیگر هیچ حشره موزی به خانه شما نیاید.

در “خدمت از ما” خدمات نظافت منزل شمال تهران در جهت آسایش بیش تر کسانی که در شمال تهران زندگی می‌کنند ارائه می‌شود. تا علاوه بر آسایش بیش تر، نیروی نظافتچی سریع تر به محل شما برسد و زودتر به کار نظافت منزل مشغول شود.

 

نظافتچی منزل در شمال تهران

انتخاب مناسب ترین متخصص

آمارها نشان می دهد بیشترین درخواست نظافت منزل شمال تهران در موارد زیر می باشد:

 • خدمات نظافت منزل شرق تهران
 • شرکت خدمات نظافت شمال تهران
 • نظافت منزل غرب تهران
 • نظافت منزل جنوب تهران
 • نظافت منزل شرق تهران
 • شرکت نظافت در شمال تهران
 • خدمات نظافت منزل تهران
 • نظافت راه پله و پارکینگ
 • نظافت منزل اقدسيه
 • نظافت منزل شرق تهران
 • نظافت منزل قیطریه
 • شرکت خدماتی قیطریه
 • خدمات منزل آنلاین
 • سایت نظافت
 • نظافت خانه
 • نظافت باغچه

 

 

قیمت نظافت منزل شمال تهران چقدر است؟

قیمت نظافت منزل شمال تهران تنها بر اساس جنسیت نظافتچی (نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا) و تعداد ساعت کاری برای نظافت منزل تعیین می‌شود. “خدمت از ما” در مقایسه با دیگر شرکت خدمات نظافت شمال تهران قیمت‌های مناسب تر و ثابتی را ارئه می‌دهد. شما می توانید جهت دریافت قیمت نظافت منزل شمال تهران  می توانید با دفتر شرکت خدماتی ما تماس حاصل فراید، و از قیمتها و نحوه ارسال نظافت چی اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

قیمت نظافت منزل به میزان ساعت کار

متراز و مقدار کار نظافت چی

و استفاده از مواد خاص برای شستشو

بستگی دارد.

 

 

خدمات نظافت منزل شمال تهران

شرکت خدماتی ما با ارائه انواع خدمات نظافت منزل از جمله خدمات نظافت منزل شمال تهران، کارهای نظافتی منزل شما در هر کجای تهران از جمله شمال تهران را به بهترین نحو انجام می‌دهیم. سبک زندگی جدید به گونه ای شده است که خانم‌ها دیگر فرصت رسیدگی به تمیز کردن آشپزخانه نظافت منزل را ندارند و در این راستا نیاز به کمک دارند. ما با خدمات مختلف در تهران از جمله نظافت منزل غرب تهران و نظافت منزل شمال تهران با شما همراه هستیم.

 

 • نظافت راه پله و آسانسور در خدمات نظافت منزل شمال تهران:

در خانه های آپارتمانی راه پله و آسانسور از پر رفت و آمد ترین قسمت‌های ساختمان است، به همین دلیل در نظافت و تمیزی آن باید دقت زیادی شود. اگر شما در تهران هستید و درخواست نظافت راه پله در شمال تهران را دارید، کافی است که با شرکت خدماتی ما تماس حاصل فرماید و درخواست نظافتچی کنید و شرکت  نظافتچی به منزل شما اعزام می کند. نظافت راه پله شامل تمیز کردن کف و بدنه و همچنین تمیز کردن نرده‌ها می‌شود. باید توجه کرد که از مواد شوینده‌ی مناسب استفاده کرد.

 

 نظافتچی منزل در شمال تهران

 

 • نظافت حیاط و پارکینگ در خدمات نظافت منزل شمال تهران:

اگر شما هم در یک ساختمان چند واحدی زندگی می‌کنید، باید بدانید حیاط و پارکینگ جز مشاعات محسوب می‌شود و زمان نظافت باید همه ساکنین باهم همکاری داشته باشند. می‌توانید جهت راحتی کار درخواست نظافت منزل خود به شرکت خدماتی ما تماس حاصل فرماید و درخواست نظافتچی خانم و یا آقا را بفرماید.

 

 • نظافت سرامیک و لمینت در خدمات نظافت منزل شمال تهران:

این روزها استفاده از سرامیک و لمینت در خانه‌ها رواج بسیار زیادی پیدا کرده، در نتیجه نظافت آن هم دقت و توجه بسیار زیادی را می‌طلبد. باید دقت کرد که جای لک بر روی آن‌ها باقی نماند. برای تمیز کردن سرامیک باید توجه کرد که می‌توان از اسکاج زبر همراه با مواد شوینده استفاده کرد. نظافتچی های شرکت خدماتی ما دارای تجربه و آموزشهای خاص استفاده از مواد شوینده قوی بهداشتی را دارند و می داند که از چه موادی در چه قسمت از خانه استفاده کنند.

 

 • تمیز کردن شیشه‌ها در خدمات نظافت منزل شمال تهران:

پنجره ها باعث زیبای خانه و شیشه‌ها محل عبور نور و روشنایی به داخل منزل هستند. تمیز بودن شیشه به عبور هرچه بهتر نور کمک شایانی می‌کند. در خاصیت باکتری زدایی نور خورشید شکی نیست اما بهتر است هنگام تمیز کردن آن از مواد شوینده استفاده شود.

اگر در شمال تهران زندگی می‌کنید، به دلیل مسافت زیاد بهتر است نظافتچی را از همان منطقه در خواست نمایید. در این صورت هم نیروی نظافتچی در زمان مناسب به شما می‌رسد و هم در زمان کافی خدمات شما ارائه می‌شود. ما ارائه دهنده نظافت منزل درشمال تهران به شما هستیم. بالا ترین سطح ارائه خدمات را از ما بخواهید.

 

قیمت خدمات نظافت منزل شمال تهران

عاملی اصلی که روی قیمت خدمات نظافت منزل تاثیر می‌گذارد تعداد ساعاتی‌ است که یک نظافتچی مشغول نظافت است. این خدمات از ۴ ساعت پایه کار شروع می‌شود و کاملا از سوی اتحادیه تایید شده است.

 

ویژگی‌های متمایز نیروهای نظافت منزل شمال تهران

 1. تمامی نیروها آموزش دیده و مورد اطمینان هستند.
 2. رفتار و برخورد کاملا حرفه ای با کارفرمای خود دارند.
 3. با ظاهر و پوشش مناسب در محل شما حاضر می‌شوند.
 4. از مواد شوینده قوی بهداشتی استفاده می کنند.

 

رعایت موارد خاص هنگام اعزام به محل

بعضی از رفتارها  در کنار نظافت مهم هستند که عبارتند از

 • قیمت توافقی با شرکت به حساب شرکت ریخته میشود و یا به خود نظافتچی داده خواد شد .
 • قبل از اعزام آن‌ها، هزینه نهایی به نظافتچی ابلاغ می‌شود و تقاضای هزینه بیش‌تر نخواهند کرد.
 • نیروی نظافت منزل شمال تهران از طرف شرکت خدمات نظافت منزل شمال تهران تایید صلاحیت می‌شود.

 

تهیه لوازم نظافت منزل شمال تهران

 

بهتر است که یاد آوری کنیم که حمل لوازم نظافت مورد نیاز توسط نظافتچی دشوار است. پس حتما هنگام درخواست خدمات نظافت منزل، قبل از رسیدن نیروی اعزامی تمامی وسایل شستشو را تهیه کنید و در اختیار نظافتچی قرار دهید.

ولی اگر می خواهید که نظافتچی وسایل را بیاورد باید با دفتر شرکت خدماتی هماهنگی لازم شود زیرا بعضی از مواقع ممکن هست آوردن بعضی از وسایل باعث شود که هزینه نظافت مقدای افزایش یابد.

 نظافتچی منزل در شمال تهران نظافتچی خانم در تهران

نظافت منازل ویلای و آپارتمانی در تهران

 

 

در صورت عدم رضایت از انجام کار نیروی نظافت منزل چه باید کرد؟

خدمات شرکت ما تضمینی است .در صورتی که شما از انجام کار نیروی نظافت منزل رضایت نداشتید، می‌توانید با پشتیبانی دفتر خدماتی  تماس بگیرید و درخواست و یا شکایت خود را عنوان نمایید. تیم پشتیبانی شرکت خدماتی ما  از ساعت ۸ الی ۲۲ در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند و شکایات شما را پیگیری نمایند.

 

در ضمن اگر درخواست تعویض نیروی نظافت منزل دارید باید تا یک ساعت بعد از انجام کار غیر ممکن می‌شود. پس در صورت نارضایتی و تعویض نیروی نظافتی تا یک ساعت قبل درخواست نظافتچی جدید بدهید.

 

خدمات نظافت منزل شمال تهران:

تجریش ، نیاوران ، اقدسیه ، پل رومی ، ظفر ، درکه ، صاحبقرانیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، فرشته ، گاندی ، دزاشیب ، شهرک غرب ، اوین ، دروس ، مینی سیتی ، زرگنده ، آراج ، جماران ، دارآباد ، محمودیه ، آجودانیه ، سعادت آباد ، چیذر ، قلهک ، سوهانک ، لویزان ، داوودیه ، کامرانیه ، فرحزاد ، الهیه ، ازگل ، فرمانیه ، باغ فردوس ، جردن ، قیطریه .

 نظافتچی منزل در شمال تهران

در شرکت خدماتی نظافتی ما:

ما با ارائه انواع خدمات نظافتی مانند تمیز کردن درب ورودی و محوطه جلوی ساختمان، نظافت سرویس بهداشتی و حمام، نظافت حیاط و پارکینگ، نظافت راه پله و آسانسور، کفسابی، تمیز کردن استخر و سونا، تمیز کردن سرامیک و لمینت، نظافت فضای درونی منزل و… با بالاترین کیفیت در خدمات رسانی به شما آماده هستیم. ما با اعزام نیروی متخصص و حرفه ای همچنین دارای ضمانت به همراه نظارت دقیق در تلاش هستیم بهترین خدمات نظافت منزل شمال تهران، شرق، غرب و جنوب را ارائه کنیم.

تنها کافی است برای ارسال نظافتچی آقا یا خانم با شرکت ما تماس حاصل فرماید و هماهنگی لازم را انجام دهید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی:  ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس